انتقال مالکیت در باشگاه رم منتفی شد؛ صندلی پالوتا حفظ می گردد

به گزارش وبلاگ یلدا، قرار نیست در سطح ریاست در باشگاه عظیم پایتخت ایتالیا تغییری رخ دهد.

انتقال مالکیت در باشگاه رم منتفی شد؛ صندلی پالوتا حفظ می گردد

به گزارش وبلاگ یلدا، پس از بر هم خوردن توافق قبلی باشگاه رم با دن فریدکین، خریدار سهام باشگاه، جیمز پالوتا در سمت ریاست تیم پایتخت ایتالیا ابقا شد.

رم با دن فریدکین برای فروش باشگاه بهمبلغ 710 میلیون یورو به توافق رسیده بود اما جزئیات این انتقال با شیوع ویروس کرونا همزمان شد. پس از گذشت 3 ماه از توافق قبلی، اکنون انتقال باشگاه رم به مالکان جدید منتفی به نظر می رسد.

پس از شیوع ویروس کرونا، ارزش باشگاه رم مانند سایر باشگاه های اروپایی کاهش یافته و متحمل ضرر هنگفتی شده است. تراز اقتصادی باشگاه پایتخت ایتالیا عدد منفی 278 میلیون یورو را نشان می دهد. در این شرایط خانواده فریدکین موافق خرید باشگاه رم با رقم قبلی نیستند و خواهان تخفیف شدند. پیشنهاد جدید آنها برای انجام این معامله، 475 میلیون یوروست.چنین پیشنهادی مورد استقبال جیمز پالوتا قرار نگرفته و مذاکرات به طور کلی متوقف شده است.

جیمز پالوتا پس از 9 سال فعالیت در رم فعلا از فروش این باشگاه منصرف شده است. او تصمیم گرفته به فعالیت خود در پایتخت ایتالیا ادامه بدهد و دوباره ارزش برند باشگاه را ارتقا دهد. پالوتا باید راه چارهی برای متعادل کردن تراز اقتصادی رم پیدا کند. ساده ترین راه چاره، فروش چند بازیکن ارزشمند جالوروسی برای کسب درآمد است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتقال مالکیت در باشگاه رم منتفی شد؛ صندلی پالوتا حفظ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال مالکیت در باشگاه رم منتفی شد؛ صندلی پالوتا حفظ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید